Box Eater

Box EaterJava, java, java... ze všech stran slyšíme toto zvučné slovo. Hlavně v poslední době s nástupem operačního systému Android, který je určen zejména pro mobilní zařízení (smartphone, tablet, navigace, apod.).

Java je programovací jazyk určený pro vývoj aplikací, které jsou pak při běhu nezávislé na použité architektuře (x86, ARM atd.) a operačním systému (Windows, Linux, iOS atd.). Jednoduše se dá říci, že stačí jeden vývojový zdroj, který běží na všech platformách a zařízeních (samozřejmě příslušná platforma musí disponovat nainstalovaným JVM – Java Virtuál Machine, prostředím v kterém je Java aplikace provozována).

Pro svoji jednoduchost, přenositelnost a čitelnost je Java v dnešní době jedním z nejrozšířenějších a nejpoužívanějších vývojových prostředků.

Pro ukázku jsme vytvořili jednoduchou logickou hru, která je založená na jednoduché práci s grafikou. Téma je již známé z jiných podobných her, ale se zpracováním vizualizace od wek.cz dostává nový nádech – nádech invaze krabicových jedlíků – Box Eater.

stáhnout Box Eater

(Stažený soubor rozbalte do nějakého adresáře a spusťte souborem BAT nebo přímo JAR)

Odkazy

http://www.java.com/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Java_(programovac%C3%AD_jazyk)
http://www.slovnik-cizich-slov.net/java

Příjemné požírání vetřelců přeje Shrimphood.net

-konshel- a -fjura-

| Více